V torek, 16. 4. 2024, se je v šolski športni dvorani odvrtela prireditev, ki smo jo zaradi različnosti nastopajočih točk poimenovali vrtiljak. Staršem in ostalim sorodnikom so se predstavili otroci vrtca in učenci od 1. do 9. razreda. Za nekatere je to redka priložnost, da se pokažejo na odru, zato je še toliko bolj dragocena. Prireditev je bila zasnovana kot spremljanje oddaj na televiziji, med programi sta spretno krmilila četrtošolca Ela Štirn Jevševar in Tim Tomažin. Nastopajoči so pokazali svoje plesno znanje, preizkusili so se tudi v petju, igranju na inštrumente in dramskem dialogu. Glavni del je povezovala šestošolka Alja Erman, na koncu pa so vsi nastopajoči zapeli pesem s pozitivnim sporočilom Daj se nasmej.